Skip to content

O mnie

Nazywam się Magdalena Niewiadomska. Mam 32 lata, i od około trzynastu lat mieszkam na Śląsku. Konkretnie w Katowicach. Pokochałam ten region od drugiego wejrzenia, i coraz bardziej odkrywam jego urok, czym chcę się z Szanownymi Czytelnikami podzielić. Chciałabym, aby ten blog pomógł osobom nie znającym Śląska poznać jego piękno, interesujące miejsca warte odwiedzenia, inspirujące postacie stąd pochodzące, pokazać że ten region to, wbrew obiegowej opinii, zagłębie zabytków, zielonych terenów i kultury.

W sierpniu 2012 roku wyszłam za mąż za Pawła Niewiadomskiego, Ślązaka, zafascynowanego Katowicami i regionem, w którym mieszka. Zapraszam także na jego blog, dotyczący głównie Śląska, a także informatyki: Blog Pawła Niewiadomskiego.
W styczniu 2015 urodziła się nasza wspaniała córeczka, Maria Magdalena, która jest dla nas źródłem radości każdego dnia, i która razem z nami odkrywa Śląsk i świat. Niedawno, w marcu 2017 roku urodziła się na druga córka, Marta Monika, nasze ukochane dziecko. Podobnie jak Maria Magdalena. Bo każde dziecko jest najbardziej ukochane.

Więcej o mnie w postach:

Z Małopolski

To gdzieś zawsze było

Na styku kultur

Można do mnie pisać: odkrywajacslask@gmail.com

Reklamy
%d blogerów lubi to: